Bij mij is het bijna de volledige periode van het jaar Tournée Minerale. Alcohol zegt me gewoon niet veel. Als ik dan eens iets drink heb ik vaak al snel daarna spijt. Het feit dat ik dagelijks sport vind ik ook moeilijk te rijmen met alcohol.
Geen Tournée Minerale dus maar ik wou wel eens Tournée Portemonée proberen deze maand. Een maand zonder extra uitgaven voor mezelf. Een behoorlijke uitdaging want ik hou er echt wel van om dingen/ervaringen voor mezelf te kopen. De grootste uitgaven zitten in de vrijetijdssfeer. Aan lopen geef ik bijvoorbeeld behoorlijk wat geld uit: loopschoenen, marathonreizen, tickets wedstrijden,… Ook cursussen vormen een belangrijke uitgave. Net zoals boeken, voorstellingen en films. Hoewel ik in een bibliotheek werk, geef ik graag geld uit aan boeken en films. Ik ben ook wel iemand die verschillende boeken herlees en films herbekijk.
Nu Foodmakers geen vestiging meer heeft vlakbij mijn werk geef ik nog weinig geld uit aan horeca voor mezelf. Het besparen op horeca zal dus geen moeilijke worden voor me.
Ik heb een aantal fijne abonnementen (o.a. Cinéville, fitness, Netflix) en die ga ik deze maand optimaal benutten. De uitjes en etentjes samen met mijn vrouw ga ik wel doen deze maand en daar zal ik dubbel van genieten.
Al bij al dus geen moeilijk uitdaging. ’t Is maar kattenpis bij de uitdaging van Marlies van Wemmel (zie artikel)
© Dieter Bruyneel